facebook_page_plugin

Akcie školy - November 2015

Selection cup

Známe melódie z tanečných sál sa preniesli do telocvične našej školy, kde sa konala súťaž Selection cup. V piatok 27. novembra žiaci z tanečných tried súťažili so svojimi spolužiakmi v štandardných tancoch -  waltz, valčík a latinsko-amerických tancoch – chacha a jive.

Čítať ďalej: Selection cup

Týždeň boja proti drogám

Problematika závislosti je v dnešnej spoločnosti stále viac rozšírenou témou. Napriek existujúcim informáciám v tejto oblasti, je stále nedostatok dôležitých informácii, a to jednak kvôli malému záujmu ľudí o túto problematiku a jednak z dôvodu zametania informácii pod koberec, keď sa ľudia tvária, akoby problém závislosti neexistoval, domnievajúc sa, že tak existovať nebude. Preto sme dňa 18. 11. 2015 na našej škole počas európskeho týždňa boja proti drogám otvorili dvere

Čítať ďalej: Týždeň boja proti drogám

Levicko má talent

Žiaci našej školy Sarah Ginzery, Samuel Maťo, Vanessa Murajdová a Kateřina Foltánová ukázali v čom majú talent a čomu sa venujú vo svojom voľnom čase, čiže tancu a karate. Dňa 24.11.2015 sa zúčastnili  súťaže "Levicko má talent" a Katka Foltánová sa umiestnila na úžasnom 2. mieste s karate choreografiou. Gratulujeme a všetkým žiakom do budúcna prajeme veľa úspechov a pevnú vôlu.